Hukuk Büromuz

 

Büromuz uzun yıllar akademik çalışmalarda edindiği bilgiler ve ticaret mahkemelerinde bilirkişilik faaliyetleri sonucu yargıya yaptığı katkıların müvekkillere sunulması amacıyla kurulmuştur.

Hedefimiz öncelikle uyuşmazlık çıkmasını önleyecek şekilde müvekkillerimizin danışmanlığını yapmaktır.

 

Müvekkillerimizin çıkarının korunması bizim için hem profesyonel bir iş hem de hukuk öğretisinin geliştirilmesinde fırsattır. Yabancı hukuk sistemleri hakkındaki bilgilerimiz, müvekkillerimizin aydınlatılmasında ve yönlendirilmesinde en önemli avantajımızdandır.

 

Başarılı ticari işletmeler dahi küçük hukuki hatalarla büyük ticari başarılarından sonuç alamamaktadır. Özellikle yabancı bir hukuk sistemi ile muhatap olunduğunda, hukuki hata yapma olasılığı artmaktadır. Büromuz, müvekkillerimizin yaptıkları ticari işlerden hukuki hata olmadan kazanç sağlamaları için en iyi hukuki hizmeti vermektedir. En karmaşık hukuki sorunlar için en doğru çözümü bulur.

 

Müvekkillerimizin hukuki çıkarlarını korumak için maddi ve usul hukuku bilgimizle “en iyi hizmet” prensibine göre çalışırız. Davacı veya davalı olsun, Türkiye’nin her yerinde müvekkillerimizin davalarını ciddiyetle takip eder ve yönlendiririz.

 

Özel talep halinde belirli bir konuda ya da yürüyen bir dava hakkında yazılı hukuki mütaala hazırlarız.

Müvekkillerimize olan hizmetimiz sadece hukuki alanda danışmanlık ve dava takibi ile sınırlı değildir. Bürokratik izin ve onayların alınması da büromuzun hukuki hizmetleri arasında yer alır.

Büromuz mesleki tecrübe ve bilgisini geliştirmek için ulusal ve uluslar arası hukuk çalışmalarına aktif olarak katılır ve organize eder. Yabancı ülkelerde özellikle Türk Hukuku hakkında konferanslar verir. Büromuz için en büyük başarı ve ödül, müvekkillerimizin güvenidir.

Copyright 2011 ULUSOY LAW FIRM Web Tasarım OZCGRUP